Sportoviště

Sportovní hala

Sportovní hala

Nová sportovní hala v Jeseníku sloužící pro futsal, florbal, nohejbal, volejbal, tenis, badminton, které lze hrát na úrovni 1. ligy. Rádi Vám zapůjčíme i sítě na volejbal, tenis nebo badminton. Hala disponuje pevnými i mobilními koši na basketbal s nastavitelnou výškou, mantinely pro florbal nebo kompletním vybavením pro gymnastiku. Součástí haly je také horolezecká stěna. Kapacita haly je cca 380 návštěvníků a slouží jak sportovním klubům z okolí, tak všem sportovním nadšencům. Halu si je možné pronajmout na jednorázovou akci nebo využít i pravidelné rezervace na určitý den a čas. Na akce většího rozsahu zajišťujeme po dohodě provoz bufetu. Služba bufetu je výlučně zajišťována provozovatelem sportovní haly. PROVOZNÍ DOB ... (více)

Wellness

Wellness

Jesenické wellness je oáza, kde najdete klid a duševní restart. Zrelaxujte své tělo v klasické finské sauně, bylinné aroma sauně či parní lázni nebo ve whirlpoolu. Součástí wellness centra je i vnitřní ochlazovací bazén a odpočívarna s výstupem na venkovní terasu. PROVOZNÍ DOBA: od 14:30 do 21:30 hod. (čtvrtek v čase 18:00 - 20:00 wellness pouze pro ženy) před návštěvou doporučujeme zkontrolovat rezervační systém "ROZVRH UŽÍVÁNÍ - KALENDÁŘ VYUŽITÍ", zda wellness není vyhrazeno pro privátní využití (pro běžný "neprivátní" vstup se rezervace neprovádí!) CENÍK: TYP NÁVŠTĚVNÍKA DÉLKA POBYTU VSTUPNÉ DOSPĚLÍ 1 hod. 2 hod. 240 Kč 350 Kč SENIOŘI A DĚTI D ... (více)

Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště s ledovou plochou slouží v zimě jako kluziště, od jara do podzimu si na něm příchozí zahrají basket (streetball), florbal, hokejbal či inline hokej, volejbal a další míčové sporty. TERMÍN ZPROVOZNĚNÍ HŘIŠTĚ NA JAŘE 2023 BUDE UPŘESNĚN: pracovní dny od 8:00 hod. do 13:00 hod. - pouze na základě potvrzené rezervace - nájemné za 1 hodinu: 200 Kč (osvobozeno od DPH) pracovní dny od 13:00 do setmění - volný vstup, případně možná rezervace až do 20:00 hod.; v případě rezervace nájemné za 1 hodinu: 200 Kč (osvobozeno od DPH) dny pracovního klidu (víkendy a svátky) od 9:00 hod. do setmění - volný vstup, případně možná rezervace až do 21:00 hod.; v případě rezervace nájemné za 1 hodinu: 200 Kč (osvobozeno od DPH) V případě rezervace se platba 200 Kč / hodina pro ... (více)

Fotbalový stadion

Fotbalový stadion

Areál zahrnuje dvě travnatá hřiště a 1 hriště s umělým povrchem. Hlavním uživatelem hřiště je místní fobalový klub FK Jeseník, z.s. Další informace budou doplněny...

Skatepark

Skatepark

Nově vybudovaný skatepak / bikepark otevřený v červnu 2021. Provozní doba od 08:00 hod. do setmění, nejdéle do 21:00 hod. Na správě a údržbě se podílí i samotní skejťáci, kterým (i tímto způsobem) děkujeme za spolupráci.

Hřiště Dětřichov

Hřiště Dětřichov

Na hrišti lze hrát tenis, nohejbal, volejbal či basketbal (streetball), případně malou kopanou. Zapůjčení klíče od klece se sportovním vybavením (nízké sloupky na tenis či nohejbal a vysoké sloupky na volejbal včetně sítě) je možné v nedaleké hospůdce U Šneka (K Vodě 394, Dětřichov). V případě nepřítomnosti volejte na kontaktní tel. číslo tel. 702 161 761 a bude Vám sdělen kód ke klíčovému trezoru. Na stejném čísle lze provést i rezervaci hřiště.

Koupaliště Jeseník

Koupaliště Jeseník

PROVOZ LETNÍHO KOUPALIŠTĚ V ROCE 2022 BYL JIŽ UKONČEN. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU V ROCE 2023! Aktuální informace Právě máme Zavřeno Info Otevřeno jen za příznivého počasí Počet návštěvníků --- Teplota vody ℃ Teplota vzduchu --℃ Teplota vody aktualizována: 30.09.2022 15:06:27 PROVOZNÍ DOBA (červen - srpen): denně od 9:00 hod. do 20:00 hod. (v závislosti na počasí). Doba pro opuštění bazénu - nejpozději do 19:45 hod. K PARKOVÁNÍ VOZIDEL JE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VYČLENĚNA ODSTAVNÁ (TRAVNATÁ) PLOCHA U FOTBALOVÉHO STADIONU - ZÁKRES ... (více)