Sportoviště

Sportovní hala

Sportovní hala

Nová sportovní hala v Jeseníku sloužící pro futsal, florbal, nohejbal, volejbal, tenis, badminton, které lze hrát na úrovni 1. ligy. Rádi Vám zapůjčíme i sítě na volejbal, tenis nebo badminton. Hala disponuje pevnými i mobilními koši na basketbal s nastavitelnou výškou, mantinely pro florbal nebo kompletním vybavením pro gymnastiku. Součástí haly je také horolezecká stěna. Kapacita haly je cca 380 návštěvníků a slouží jak sportovním klubům z okolí, tak všem sportovním nadšencům. Halu si je možné pronajmout na jednorázovou akci nebo využít i pravidelné rezervace na určitý den a čas. Na akce většího rozsahu zajišťujeme po dohodě provoz bufetu. Služba bufetu je výlučně zajišťována provozovatelem sportovní haly. PROVOZNÍ DOB ... (více)

Koupaliště Jeseník

Koupaliště Jeseník

Neděle 3.9.2023 je poslední koupací den. Provoz koupaliště bude ukončen.  Aktuální informace Právě máme Zavřeno Info Otevřeno jen za příznivého počasí Počet návštěvníků --- Teplota vody ℃ Teplota vzduchu --℃ Teplota vody aktualizována: 13.09.2023 12:37:03 PROVOZNÍ DOBA (červen - srpen - 3.září ): denně od 9:00 hod. do 20:00 hod. (v závislosti na počasí). Doba pro opuštění bazénu - nejpozději do 19:45 hod. K PARKOVÁNÍ VOZIDEL JE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VYČLENĚNA ODSTAVNÁ ZPEVNĚNÁ PLOCHA U FOTBALOVÉHO STADIONU - ZÁKRES V MAPĚ NAL ... (více)

Wellness

Wellness

Jesenické wellness je oáza, kde najdete klid a duševní restart. Zrelaxujte své tělo v klasické finské sauně, bylinné aroma sauně či parní lázni nebo ve whirlpoolu. Součástí wellness centra je i vnitřní ochlazovací bazén a odpočívarna s výstupem na venkovní terasu. PROVOZNÍ DOBA:      Od pátku 15.9.2023.  Každý den.  od 14:30 do 21:30 hod. (čtvrtek v čase 18:00 - 20:00 wellness pouze pro ženy) před návštěvou doporučujeme zkontrolovat rezervační systém "ROZVRH UŽÍVÁNÍ - KALENDÁŘ VYUŽITÍ", zda wellness není vyhrazeno pro privátní využití (pro běžný "neprivátní" vstup se rezervace neprovádí!) CENÍK: TYP NÁVŠTĚVNÍKA DÉLKA POBYTU VSTUPNÉ DOSPĚLÍ 1 hod. 2 hod. 240 Kč 350 ... (více)

Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště s ledovou plochou slouží v zimě jako kluziště, od jara do podzimu si na něm příchozí zahrají basket (streetball), florbal, hokejbal či inline hokej, volejbal a další míčové sporty.   V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ REKLAMAČNÍ ŘÍZENÍ SPORTOVNÍHO POVRCHU. Termín zahájení provozu bude včas upřesněn. Provozní doba  pracovní dny od 8:00 hod. do 13:00 hod. - pouze na základě potvrzené rezervace - nájemné za 1 hodinu: 250 Kč (osvobozeno od DPH) pracovní dny od 13:00 do 21:00 hod - volný vstup, případně možná rezervace, v případě rezervace nájemné za 1 hodinu: 250 Kč (osvobozeno od DPH) dny pracovního klidu (víkendy a svátky) od 9:00 hod. do 21:00 hod. - volný vstup, případně možná rezervace až do 21:00 hod.; v případě rezervace nájemné za 1 hodinu: 2 ... (více)

Fotbalový stadion

Fotbalový stadion

Areál zahrnuje dvě travnatá hřiště a 1 hriště s umělým povrchem. Hlavním uživatelem hřiště je místní fobalový klub FK Jeseník, z.s. Další informace budou doplněny...

Skatepark

Skatepark

Nově vybudovaný skatepak / bikepark otevřený v červnu 2021. Provozní doba od 08:00 hod. do setmění, nejdéle do 21:00 hod. Na správě a údržbě se podílí i samotní skejťáci, kterým (i tímto způsobem) děkujeme za spolupráci.

Hřiště Dětřichov

Hřiště Dětřichov

Na hřišti lze hrát tenis, nohejbal, volejbal či basketbal (streetball), případně malou kopanou. Zapůjčení klíče od klece se sportovním vybavením (nízké sloupky na tenis či nohejbal a vysoké sloupky na volejbal včetně sítě) je možné v nedaleké hospůdce U Šneka (K Vodě 394, Dětřichov). V případě nepřítomnosti volejte na kontaktní tel. číslo tel. 702 161 761 a bude Vám sdělen kód ke klíčovému trezoru. Na stejném čísle lze provést i rezervaci hřiště.