Sportoviště

Sportovní hala

Sportovní hala

Nová sportovní hala v Jeseníku sloužící pro futsal, florbal, nohejbal, volejbal, tenis, badminton, které lze hrát na úrovni 1. ligy. Rádi Vám zapůjčíme i sítě na volejbal, tenis nebo badminton. Hala disponuje pevnými i mobilními koši na basketbal s nastavitelnou výškou, mantinely pro florbal nebo kompletním vybavením pro gymnastiku. Součástí haly je také horolezecká stěna. ... (více)

Wellness

Wellness

Jesenické wellness je oáza, kde najdete klid a duševní restart. Zrelaxujte své tělo v sauně, bylinné a parní lázni nebo ve whirlpoolu. Navštívit nás můžete od pondělí do neděle od 14:30 do 21:30 (čtvrtek v čase 18:00 - 20:00 wellness pouze pro ženy). Bližší informace včetně ceníku a aktuálně platných protiepidemických opatřeních naleznete prozatím na původních stránkách jeseni ... (více)

Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště

Ke zprovoznění multifunkčního hřiště pro letní provoz je potřeba dokončit už jen administrativní záležitosti nezbytné pro zahájení provozu. Předpokládaný termín zpřístupnění hřiště je od 1.6.2022. Multifunkční hřiště s ledovou plochou slouží v zimě jako kluziště, od jara do podzimu si na něm příchozí zahrají basket (streetball), florbal, hokejbal či inline hokej, volejbal a dalš ... (více)

Koupaliště Jeseník

Koupaliště Jeseník

Pro letní sezónu 2022 hledáme plavčíky - bližší informace v letáku. Informace prozatím naleznete na původních stránkách jesenického koupaliště. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Fotbalový stadion

Fotbalový stadion

Areál zahrnuje dvě travnatá hřiště a 1 hriště s umělým povrchem. Hlavním uživatelem hřiště je místní fobalový klub FK Jeseník, z.s. Další informace budou doplněny...

Skatepark

Skatepark

Nově vybudovaný skatepak / bikepark otevřený v červnu 2021. Na správě a údržbě se podílí i samotní skejťáci, kterým (i tímto způsobem) děkujeme za spolupráci. Informace budou doplněny...

Hřiště Dětřichov

Hřiště Dětřichov

Informace budou doplněny... Zapůjčení klíče od klece se sportovním vybavením (nízké sloupky na tenis či nohejbal a vysoké sloupky na volejbal včetně sítě) je možné v nedaleké hospůdce U Šneka (K Vodě 394, Dětřichov). V případě nepřítomnosti volejte na kontaktní tel. číslo tel. 702 161 761 a bude Vám sdělen kód ke klíčovému trezoru. Na stejném čísle lze p ... (více)